شرایط و قوانین

تمامی کالاها و خدمات وب سایت فروشگاه زیبایی سبز , حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
مسلما رعایت قوانین در وب سایت زیبایی سبز دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .
قوانین ارائه محصولات و خدمات فروشگاه زیبایی سبز
– تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت زیبایی سبز دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
– وب سایت فروشگاه زیبایی سبزاز فروش هرگونه محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
– تمام محصولات عرضه شده در وب سایت زیبایی سبز اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . زیبایی سبز تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد.
– تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت زیبایی سبز به روزسانی می شود .

-مشتریان گرامی به علت رعایت موازین بهداشتی   لطفا  در انتخاب جنس خود نهایت دقت را رعایت فرمایید چون جنس خریداری شده پس گرفته نمیشود . لازم به ذکر است فقط در شرایطی استرداد محصول امکان پذیر است  که محصول خریداری شده مطابق فاکتور مربوطه تحویل داده نشده باشد.
-به علت آرایشی و بهداشتی بودن محصولات و رعایت موازین بهداشتی  لطفا به توضیحات  رده سنی مناسب هر محصول توجه بفرمایید.

-مشتریان گرامی سفارشات شما با   توجه به  فاکتور خرید خدمتتان فرستاده میشود در صورت عدم تطابق فاکتور با جنس تحویل داده شده مراتب را هرچه سریعتر از طریق ایمیل یا تماس با شماره فروشگاه اطلاع فرمایید و لطفا از باز کردن بسته بندی محصول جدا خودداری فرمایید.چرا که در غیر اینصورت جنس تحویل داده شده تعویض نمیشود .

سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در روز کاری بعد تحویل پست خواهند گردید.

– درج شماره تلفن و شماره موبایل ، آدرس دقیق و  کد پستی در خرید ها جهت  پیگیری خرید الزامی است.

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

با تشکر مدیریت فروشگاه زیبایی سبز