زیبایی

هایلایت مخفی مو چیست و چگونه استفاده می شود؟

هایلایت مخفی مو چیست و چگونه استفاده می شود؟

هایلایت مخفی مو چیست و چگونه استفاده می شود؟

هایلایت مخفی مو و موی اضافه محصولی کابردی برای خانم های شیک و امروزی برای بلند نشان دادن و یا پرپشت کردن موهایشان این وسیله ی کابردی در رنگ های گوناگون وجود دارد.

هایلایت مخفی مو

به گزارش مجله زیبایی سبز به نقل از بیتوته،موی اضافه و هایلایت مخفی جدیدترین شیوه اکستنشن موقت مو در دنیا می باشد. این محصول کاملا مخفی بوده و قابل استفاده در هر زمان و هر جا فقط در چند ثانیه می باشد . جنس این محصول بسیار با کیفیت می باشد و قابل شستشو و حالت دادن و حرارت با اتوی مو و بابلیس است. هایلایت مخفی مو در ۵ رنگ: مشکی، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره، شرابی ماهاگونی و بلوند پلاتینه وجود دارد.

https://dl.greenbeautymag.com/2021/11/secret-highlight-hair-2.jpg

هایلایت مخفی مو چیست

روش هایلایت مخفی مو و موی اضافه

شیوه اول استفاده

کمتر از یک دقیقه در این شیوه موهای اضافه به شکل هایلایت بین موهای خود شما قرار می گیرد. نخست بند نامرئی را به فاصله ۴ سانت عقب تر از خط رویش موها بگذارید و آنگاه تا بالای گوش پایین بیاورید. به گونه ای که مانند شکل روی سرقرار گیرد .

در نهایت توسط دست یا دم شانه موهای خود را از بند نامرئی بیرون بیاورید تا موهای شما روی اکستنشن را به طور کامل بپوشاند و پنهان کند.

شیوه دوم استفاده

کمتر از یک دقیقه در این شیوه موهای اضافه زیر موهای خود شما قرار می گیرد. بند نامرئی را از سر رد کنید به صورتی که در جلوی گردن شما قرار گیرد.

موهای پشت سر خود را از بند بیرون بیاورید. بند را که در جلوی گردن بود قدری بالا بیاورید تا تقریبا در فاصله ۴ سانتی خط رویش مو قرار گیرد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *