ویدیو

فیلم تست خط چشم ماژیکی مدادی گابرینی

فیلم تست خط چشم ماژیکی مدادی گابرینی

فیلم تست خط چشم ماژیکی مدادی گابرینی

خط چشم ماژیکی گابرینی دارای سر ماژیکی بسیار انعطاف پذیر و مخصوص طراحی بوده که استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. این محصول با رنگ دانه های غنی، به سرعت خشک می شود و خط چشمی کاملا پیوسته و بدون لک بر روی پلک ایجاد می کند. خط چشم ضد آب گابرینی در مقابل تعریق بدن و آب کاملا مقاوم بوده و ماندگاری طولانی دارد. دارای پوشش نهایی خیره کننده می باشد و ماسیدگی ایجاد نمی‌کند.

خط چشم یکی از لوازم آرایشی است که پایه ثابت آرایش خیلی از خانم‌هاست. به طوری که هیچ وقت نمی‌توانید آن‌ها را بدون خط چشم‌شان ببینید. تا به حال برایتان پیش آمده است که تنها نیم ساعت بعد از کشیدن خط چشم یا ریمل تمام اطراف چشم‌تان تیره شود و خط چشم‌تان پس بدهد؟ برای آنکه خط چشم ثابت باقی بماند و پس ندهد، باید یک خط چشم خوب و با کیفیت انتخاب کنید که بتواند به خوبی روی چشم باقی بماند و تعریق یا اشک آن را پاک نکند. جدای از ماندگاری مسئله دیگری که در خصوص خط چشم اهمیت دارد، این است که قلم آن باید طوری باشد که استفاده از آن و کشیدن خط چشم ساده و آسان باشد.

خط چشم گابرینی دارای یک سر ماژیکی بسیار انعطاف‌پذیر است که برای طراحی و کشیدن خط چشم کاملا مناسب است. شما به وسیله این خط چشم به سادگی می‌توانید آرایش چشم‌تان را انجام دهید. همین استفاده راحت است که این خط چشم را محبوب‌تر می‌کند. فرمولاسیون این خط چشم هم طوری است که به سرعت خشک می‌شود و شما شاهد پس دادن یا تغییر رنگ آن نخواهید بود. بعد از خشک شدن هم ظاهری کاملا یکدست و یکنواخت ایجاد می‌کند که جلوه و زیبایی خاصی دارد.

خط چشم ماژیکی گابرینی ضدآب بوده و با تعریق یا اشک پاک نمی‌شود و تغییر نمی‌کند. این خط چشم همچنین ماندگاری زیادی دارد و تا مدت‌ها بدون تغییر روی چشم باقی می‌ماند. درنتیجه به هیچ وجه شاهد پس دادن و سیاه شدن چشم و حتی پاک شدن خط چشم بعد از گذشت چند ساعت نخواهید بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *